Automatizace domácnosti od Somfy

Užijte si nový standard v bydlení

Chytrý telefon nedostal své označení pro nic za nic. Díky prakticky neomezené rozšiřitelnosti můžete s jeho pomocí snadno ovládat i něco tak komplexního, jako je rodinný dům. Zavřete oči a představte si, jak přijíždíte k domu a před vaším autem se automaticky otevře vjezdová brána a garážová vrata. Splňte si své sny! Užijte si nebývalé pohodlí a bezpečí a ušetřete na energiích.

Co vše vám může automatizovaná domácnost od naší partnerské společnosti Somfy nabídnout?

Jak automatizace domácnosti funguje?

Garážová vrata, vjezdové brány, ale i závory, osvětlení a stínění můžete jednoduše ovládat pomocí dálkového ovladače nebo svého chytrého telefonu. Více pohodlí nabízí předem vytvořené scénáře, které „myslí“ za vás.

Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace TaHoma® nebo Connexoon.

Seznamte se s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

Systém Connexoon

Perfektní volbou pro ovládání třeba jen garážových vrat a vjezdové brány je aplikace Connexoon Access pro váš chytrý telefon. Další aplikací je Connexoon Window pro venkovní i vnitřní stínění a třetí je Connexoon Terrace, se kterou hravě vykouzlíte příjemné prostředí na terase.

Zjistěte o aplikacích Connexoon více, nebo se obraťte rovnou na nás.

Systém TaHoma®

Více pohodlí, bezpečí, ale i úspor na energiích vám přinese komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma®. Propojte všechna kompatibilní zařízení ve své domácnosti do jednoho celku a ovládejte je odkudkoli.

Zjistěte o systému více, nebo se obraťte rovnou na nás.

Somfy Connect

Váš systém TaHoma® můžete odkudkoli zkontrolovat a ovládat také pomocí webového rozhraní Somfy Connect.

Somfy ONE+

Více bezpečí pro vás, vaše nejbližší, ale i majetek zajistí Somfy ONE, bezdrátový alarm s integrovanou kamerou, sirénou a detektorem pohybu. Pro větší pohodlí ho doporučujeme zapojit do systému TaHoma®. Somfy ONE snadno instalujete a ještě snadněji ovládáte pomocí chytrého telefonu. Získejte přehled o své domácnosti na dálku!

Chytrý alarm

Chytrý bezdrátový Home Alarm dokonce dokáže rozpoznat vaše domácí mazlíčky. Nestane se tak, že by spustil váš pes poplach, když před ním projde. Při výpadku elektrického proudu se alarm automaticky přepne na jiný zdroj energie – svou vlastní baterii. Také Home Alarm můžete jednoduše ovládat pomocí svého chytrého telefonu.

Kamery

Váš domov pomohou ohlídat také interiérové a venkovní kamery. Nemusíte se tak celý den strachovat, co se u vás děje. Přes Somfy ONE a venkovní kameru můžete mluvit a rovnou tak zasáhnout. Vidíte i, kdo přijíždí k vašemu pozemku. Pustíte ho dovnitř?

V nastavení Somfy Venkovní kamery můžete vybrat omezenou oblast sledování – kamera tak snímá, jak lidé chodí za plotem, ale nevyhlásí poplach. Alarm se spustí, až jakmile nezvaný host vejde na váš pozemek.


Somfy Doorlock

Odemkněte svůj byt nebo dům odkudkoli telefonem! Pomůže vám v tom chytrý zámek Somfy Doorlock.

Chytrý zámek dveří je vysoce bezpečný díky šifrování dat (AES 256 bitů)  kde je úroveň zabezpečení shodná s bankovními standardy. Při každé aktivaci zámku jste upozorněni, můžete sledovat i historii všech přístupů. Vložka zámku je certifikována dle EU norem a je odolná vůči různým neoprávněným zásahům jako je rozlomení, odvrtání či vytržení.

Instalace chytrého zámku je snadná a probíhá bez vrtání či jiných úprav vašich vstupních dveří.


Somfy Termostat

Vracejte se vždy do příjemně vytopeného domova. Můžete si například ještě z kanceláře před odjezdem na chalupu nastavit termostat, aby bylo vaše víkendové obydlí krásně vyhřáté nebo klimatizované. Navíc můžete díky funkcím kalendáře a geolokace ušetřit nemalé peníze.

Instalace je jednoduchá a snadné je i ovládání. Somfy bezdrátový termostat je plně kompatibilní se systémem TaHoma®.


Chcete vědět více?

Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme vybrat řešení právě vám na míru. V nabídce Somfy jsou také domovní telefony, ovládání osvětlení a další ovladače pro vaši chytrou domácnost.

Rychlý kontakt +420 728 352 011